Realizacje i zaplecze

Kompleks Biesiadnego Sioła stwarza wiele możliwości organizowania imprez. Od plenerowych dla wszystkich, do kameralnych, nawet w kilku małych grupach równocześnie. Naszą dumą jest umiejętność wydania posiłków dla wszystkich, równocześnie.

Galeria zdjęć

Wybór sali weselnej to indywidualny efekt oczekiwań, wyobrażeń i marzeń. Zdjęcia naszego obiektu powinny pomóc w podjęciu decyzji.
Pokazujemy kompleks Biesiadne Sioło, takim jaki jest, bez czarowania i niedopowiedzeń.

Biesiadne Sioło

Sala

Klimatyzowana sala główna przystosowana dla 220 gości.

Noclegi

Zapewniamy 51 miejsc noclegowych.

Parking

Parking dla 100 samochodów.

Wiata

Wiata ogniskowa (na niepogodę) dla 100 osób.

Imprezy

Imprezy plenerowe dla 800 osób

Dla dzieci

Animator kultury dla dzieci.

Niezależność

Niezależne zasilanie elektryczne.

Przystosowanie

Miejsce przystosowane dla osób z niepełnosprawnością.

Realizacje

Nasze dokonania przedstawiają rzeczywistość zrealizowaną – bez „blagowania” i „lania wody”.
Śluby w ogrodzie, stoły weselne na kocach, wiktuały w koszykach, para młoda boso, to tylko niektóre „śmiałe” projekty, które wykonaliśmy.

Filmy z Biesiadnego Sioła

Odtwórz film na temat Biesiadne Sioło, ślub w plenerze

Wiele par przed ślubem i weselem zastanawia się jak zorganizować ten dzień, tak aby dla wszystkich był równie niezapomniany.

Właśnie dlatego coraz więcej zakochanych decyduje się na ślub w tak urokliwych miejscach jak Biesiadne Sioło, lub w plenerze. 

Bliskość natury, szum drzew, śpiew ptaków, ciepły wiatr muskający Wasze twarze, a w tym wszystkim Wy i najbliższe Wam osoby.

To wszystko ma wyjątkowy czar.

W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny.

Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii.

Galeria Zdjęć

Jesteśmy beneficjentem tarczy finansowej PFR 2.0 – Polityka Prywatności

08-113 Domanice, Przywory Duże 171, +48 605 518 030 – Agnieszka, +48 601 602 237 – Jakub, Pon. – Sob. : o9.oo – 20.oo, Niedz. : nieczynne !